WhatsApp Destek

Müşteri Hizmetleri 0501-330-32-72

 • Yeni
Porsche 130
Porsche 130

Porsche 130 mg 6 Lı Tablet

Porsche 130 mg 6 lı mavi tablet oline eczanede satışı yapılan en ucuz için bu ürün idealdir. Porsche 130 mg kırmızı hap siparişi vererek bu ürüne sahip olun, aldığınızda göreceksiniz çok güzel bir performans hapıdır.

 • Fırsat
299,00
 • - +
  • VAR
  • P-00344

  Porsche 130 Mg 6 Li Kırmızı Hapı

  Erkek için ereksiyon sağlayıcı haplar

  Porsche 130 mg 6 li kırmızı hapı ve mavi olarak iki renkte dir. Bu ürünün 130 luğunda da mavi ve kırmızı iki rengi vardır. Fiyatları da çok uygundur. Bu ilaçlar, sık sık angina pektoris, koroner damar hastalığıyla alakalı göğüs ağrısı rehabilitasyonu için sarfedilen bir ilaçlardır. Eğer herhangi bir karşı alerjik tek reaksiyonunuz var ise kullanmamanız gereklidir.

  Porsche 130 mg hapının faydaları erkek ereksiyon sağlayıcı olan ilk ve en iyi bilinen ilaçtır. Üretilen bu ürün aktif bileşen maddesi sildenafil dir. Erkeğin penis bölgesine daha fazla kan akışı sağlamaktadır. Bu şekilde daha sonra bol miktarda kanla doldurmaktadır. Bu şekilde ereksiyon ortaya çıkarmakta ve ilişki eylemi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır. Ereksiyon sadece doğal bir cinsel uyarılma olması durumunda meydana gelmektedir.

  Porsche 130 mg 6 lı mavi tablet çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Saklanma koşulu Oda sıcaklığında 20 ila 30 derece C yani 59F ila 86F derece arasında saklayınız. Son kullanma tarihini geçirmiş, son tarihinden sonra kullanılmamış ilaçları atınız.

  Tablet etkileri kimler kullanamaz

  Porsche hap eczane fiyatları 79 liraya dır. Bu ürünlerin mavi ya da kırmızı olması fiyatlarda herhangi bir fiyat farkı olmaz. Cinsel performans haplarının en ucuz olan fiyatları ile kampanyalarımız aynı fiyatlara göre çok daha fazla ürün alabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan kampanyalı fiyatları ile satın almayı kaçırmayınız.

  Porsche 130 mg 6 lı satın al 130 mg lık tableti 79 liraya dır. siparişleriniz kargo ile en geç 2 gün içerisinde ürününüz sizlere ulaştırılacaktır. Ürünlerinizi dilerseniz kargo ile adresinize gelecektir, ancak isterseniz kargo firmasından da ürünlerinizi alabilirsiniz. Porsche hap 6 lı fiyatı 79 liraya dır. Ürün renkleri mavi yada kırmızı olmasından dolayı etkisinde herhangi bir fark yoktur. Cinsel aktiviteyi en yoğun şekilde yaşayabileceğiniz haz ile aynı şekilde orgazma ulaşabileceğiniz cinsel üründür. 

  Porsche 130 mg hap yan etkileri, ve zararlar ilgili önemli bir rahatsızlık yaşamamaktadır. Kalp hastalığı problemler olan hastalarda tehlikeli olabilir. Son 90 gün içerisinde geçirilmiş bir kalp krizi yaşanmış ise, böbrek yetmezliği varsa, yüksek tansiyonu olan hastalarda kullanım sonrası yaşanabilecek rahatsızlar olabileceğinden, tedbir amaçlı doktorunuza danışınız.

  48 saatte teslim edilecek iller

  Porsche 130 mg satış yerleri istanbul içi 4 saat içerisinde teslim edilmektedir. Türkiye 48 saat içerisinde teslim oalabilecek şehirler ve ilçeler adana, ayvalık, nevşehir, ağrı, niğde, adıyaman, uşak, aksaray, şanlıurfa, ardahan, afyon karahisar, şırnak, tekirdağ, amasya, seyhan, antalya, ordu, çayırova, artvin, aydın, balıkesir, batman, mardin, bartın, bayburt, eskişehir, bilecik, bolu, van, burdur, siirt, sinop, bursa, çanakkale, yalova, tatvan, yozgat, bingöl, zonguldak, çankırı, muş, çorum, denizli, rize, diyarbakır, düzce, edirne, konya, kütahya, elazığ, çorlu, erzincan, gaziantep, kırıkkale, giresun, izmit, kırşehir, gümüşhane, hakkari, amasra, hatay, ığdır, trabzon, ısparta, çerkezköy, içel, mersin, tarsus, kırklareli, istanbul, izmir, karabük, kilis, çıldırın, kars, gebze, karaman, tunceli, kastamonu, adapazarı, kayseri, kocaeli, malatya, manisa, kahramanmaraş, siverek, muğla, osmaniye, sakarya, şehitkamil, samsun, sivas, ceyhan, tokat, erzurum, bitlis, gibi şehirlere kargolar hızlı şekilde ulaşacaktır. Jaguarları almak istiyorsanız, doğru bir adreste ve güvenilir bir yerde internet sitesinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bulunduğunuz internet sitesinde satın alacağınız ürünlerimiz orjinal tabletlerdir.

  Erken çabuk boşalma

  Porsche 130 mg 6 lı kutusu kullanımı erkeklerde çabuk boşalması önlemekte ve de cinsel ilişki süresi en üst seviyeye maksimuma çıkarmaktadır. Hapın kullanımı sonrasında erkeklerin cinsel uzuv olan penisteki kan akımını arttırarak ereksiyon gerçekleştirebilirler.

  Porsche 130 mg 6 lı hapı kullanmadan önce aşağıdaki hastalık veya semptomlar varsa jaguarların kullanmadan önce mutlaka doktorunuza anlatmanız gerekmektedir.

  • Göğüs ağrısı, kan basıncının düşmesi ya da tam tersi yükselmesi sorunu,
  • Kalp krizi ya da inme sorunları yaşamış iseniz,
  • Kalp hastalığı veya kalp ritmi sorunları olan kişilerin,
  • Tansiyon, hipertansiyon olan hastaların,
  • Karaciğer veya böbrek hastalığı olanların,
  • Herhangi bir kanama bozukluğu olanların,
  • Mide ülseri, gastriti olan hastaların,

  Porsche 130 mg 6 lı tablet nedir cinsel aktiviteyi güvensiz yapan başka sağlık sorunları olmaması için mutlaka talimatlara uyunuz.

  Porsche 130 mg kırmızı 6 lı satışı ile de en ucuza olan bu ürünün satın aldığınızda sertleştirmeye yardımcı ve cinsel performans arttırıcı yardımcı olma seçenekleri ile satışı yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünlerini garanti kapsamında sunmaktayız. Porsche 130 mg eczane en ucuz fiyat internetten de sunulan indirimlerinin gününü, yaptığımız kampanyaları sakın kaçırmayınız.

  Porsche 130 mg tablet kampanyaları hap fiyatı 130 mg 69 liradır. Ürün 130 mg 69 liradır. Porsche 130 mg cinsel güç hapı en iyi etkisini 10-20 saat göstermekte ve tek gün süresince devam etkisini göstermiştir.

  Performans hapların etkileri

  Porsche 130 mg ilaç spermlerin kalitesi yükselterek sperm sayısını arttırarak doğurganlık oranınıda artırmaktadır. Bu sayede doğru vakitlerde kullanılması oldukça önemlidir. Cinsel performans arttırılmasını yardımcı için kullanılmaktadır. Eğer ehemmiyetli tek karaciğer ya da kalp probleminiz var ise, hap kullanmamanız gereklidir. Kısa bir müddet evvel felç ya da kalp krizi geçirdiyseniz veyahut tansiyonunuz düşükse, tableti kullanmamanız gereklidir. Retinitis pigmentosa gibi belirli tek genetik göz hastalığınız var ise, hapı kullanmamanız gereklidir. Aynı anda farklı erektil disfonksiyon ilaçları tüketiyorsanız, kullanmamalısınız.

  Porsche sildenafil tablets 130 mg ne işe yarar?. hapını orjinal eczanelerde ve onaylı online internet sitelerden satın alabilirsiniz. Kesinlikle orjinal olmayan ürünleri illegal olarak satışını yapan yerlerden satın almayınız. Hekimlerin önerisi harici kesinlikle kullanılmamalı ve satın alınmamalıdır. Bu ürün sahte ve orijinal olmayan kullanımda çok ciddi yan etkiler ortaya çıkabilecektir.

  Porsche 130 mg mavi hapı kullanmadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza mutlaka bilgi vermelisiniz. Bu ilacı alerjik tepkimlere ya da diğer problemlere neden olabilecek bazı in aktif bileşenler içerebilir. Bu ilacın kullanımı sonrasında ani bir şekilde baş dönmesi olabilir.

  Cinsel istek arttırıcı tablet

  Porsche 130 mg sipariş vermek istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Cinsel istek arttırıcı sayesinde yardımcı olmaktadır. 18 yaş altı şahıslar kullanamaz, 18 yaşından küçük olan ergen erkekler için bu ürünün kullanmaları önerilmez. Cinsel ilişkiye uyumlu ve daha zevkli bir cinsel yaşamının oluşması adına jaguarlar ereksiyon hapı cinsel aktiviteden yaklaşık olarak 60 dakika kadar öncesi bol su ile alınmalıdır.

  Porsche 130 mg hap etkileri 120 vega ereksiyon tablettir. Etkisini birkaç hızlıca görmeye başlayabilirsiniz. Erkeklerin kendilerini daha iyi hissedebileceği, psikolojik olarak rahatlayarak ve partnerleri ile birlikte çok daha güzel bir ilişki yaşayabileceksiniz.

  Porsche hap kullanımı gün içerisinde yalnızca tek kapsül kullanmak gerekmektedir. Bunun sebebi bu ürünün milligram olarak günlük dozaj sizlere fazlasıyla yeterli olacaktır. Daha fazla dozaj almanız sizlere zarar verebilir. Tabletleri aldığınızda prospektüs okuyarak talimatlardaki yazan kurallara kesinlikle uymalısınız.

  Sertleştirici hap ereksiyon hapı

  Porsche 130 mg hap satın almak bu ürün cinsel aktiviteyi en yoğun şekilde haz ile yaşayabileceğiniz ve de aynı şekilde orgazma ulaşabileceğiniz üründür. Geciktirici porsche tablet olarak kullanılan performans haplarının faydası cinsel uyarılma olduğundan, ereksiyon ile yani penisin sertleşmesine yardımcı olarak gecikmenize olanak sağlamaktadır. Bu tablet kullanımı sonrasında fiziksel etkisini tam olarak görebileceğiniz ve aynı anda sizi tamamen mutlu edecektir. % 100 bitkisel destekli sildenafil maddesi ile destek veren bir performans üründür.

  Porsche 130 mg etkisi ne kadar sürer uzun süren sertlik ile daha zevkli bir cinsellik yaşanabilir. Aynı şekilde erkeğin cinsel ilaç performansının yükselmesinde de etkilidir.

  Porche cinsel ilacı satın alırken sırasında ürünün orjinal olmasına dikkat ediniz. Bu ürünün içerdiği sildenafil maddesi yardımıyla damarların gevşemesine ve genişlemesini ve rahatlamasını sağlayarak, kanın penis damarlarına çok daha rahat dolaşmasına yardımcı olmaktadır. Bunun sonuç olarak da daha uzun ve güçlü bir ereksiyon sağlanmış olursunuz.

  Porsche sertleştirici hap ereksiyon hapı içeriği ile birlikte erkeğin isteksizlik problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır ve yoğun cinsel ihtiyacını karşılamaktadır. Kargolarınız sizlere teslim edilirken kargo paketleriniz gizli bir şekilde ve içeriği görülmeyecek bir şekilde sizlere paketleriniz teslim edilecektir.

  Cinsel performans arttırıcı

  porsche 130 mg mavi en ucuz oldukça etkili bir ürün olan, erkeklerin cinsel ilişki öncesinde erektil sağlayarak ilişkiye hazır hale gelmesine yardımcı olabilmektedir. Sertleştirici hapı en büyük yararı verdiği sertleştirici etkisidir. Porsche sildenafil 130 mg tablet olarak değişmektedir. Tablets kullanımı sonrası erkeklerde cinsel performans sağlayarak arttırmaktadır. Porsche ereksiyon hapları cinsel ilişkiye girmeden 60 – 90 dakika öncesinde kullanılması gerekmektedir.

  Porsche 130 mg 6 lı kutu kuru yerde saklamanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu üründe nemden dolayı hap ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Nemli ve serin yerlerde bu ürünü bulundurmanız hapın özelliğini yitirmesine sebep olabilir. Porsche performans hapı 18 yaşından küçüklere tavsiye edilmez. Lütfen ilacı çocuklardan uzak tutunuz. İlacı saklarken güneş ışığından ve sıcaklındaki odalarda kesinlikle bulundurmayınız. Tabletleri ambalajından çıkarıp cüzdanınızda ya da cebinizde kesinlikle taşımayınız. Hijyen ve sağlık açısından size zararı olacaktır. Cinsel performans arttırıcı tablet ve ereksiyon sorununda etkili bir tablettir.

  ETİKET / TAG: porsche 130 mg satış noktaları izmir satilik,  porsche 130 mg 6 lı fiyat 2023, porsche 130 mg 6 lı adet, porsche 130 mg kırmızı 6 lı nereden satın alınır, porsche 130 mg en ucuz 6 lı fiyatı, porsche 130 mg 6 lı sipariş telefonu,

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Eczanem Sipariş. Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.